نخستین گردهمایی بزرگ زنان فعال اقتصادی کشور برگزار شد

نخستین گردهمایی بزرگ زنان فعال اقتصادی کشور روز ۱۷ دیماه ۱۴۰۲ در محل مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد. در این همایش بیش از ۵۰۰ نفر از بانوان تاثیرگذار در اقتصاد کشور از سراسر کشور  که اغلب در حوزه صنعت ساختمان فعال هستند  حضور داشتند.

مرجان هوشیار رییس انجمن صنفی کارفرمایی زنان فعال اقتصادی ساختمانی ،اظهار کرد: این انجمن از سال ۹۷ با مشاوره بزرگان تشکلی و جناب دکتر سیفی ایجاد شده است انجمن تلاش کرد خردجمعی و همفکری را در قالب یک تشکل مطرح کند حتی در دوران کرونا نیز فعالیت انجمن متوقف نشد و به کار خود ادامه داد. این انجمن در راستای اهداف بین المللی با کشورهایی مانند استرالیا تعامل دارد. ما امروز به تجربه های جدید و آشنایی با استاندارهای بین المللی نیاز داریم. در این انجمن ما علاقمندیم که با آموزش های مداوم و بهره گیری تجارب دنیا قوانین کسب و کار را آموزش دهیم. این تشکل از حقوق اعضای خود در سازمانهای مختلف دفاع می کند زن های ایران تازه وارد بازار اقتصاد ایران شده اند با این وجود نرخ مشارکت زنان تحصیلکرده بالا بوده است. ما در حال مشق اجماع عقلی زنان در یک صنف خاص هستیم. انجمن ما قصد دارد که راه را از بیراه جدا کند تا به آیندگان کمک کنیم.در این انجمن ما انتفاع مالی نداریم زنان این سرزمین جمع شده اند تا به نوکارآفرینان کمک کنند.

خانم شهره تصدیقی مشاور امور بین المللی کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران و یکی از بانوان متخصص در امور آی ال،دکتر حمید رضا سیفی رییس کانون کارفرمایان استان تهران،مهندس عطاردیان رئیس پیشین کانون عالی کارفرمایی کشور و مهندس بیژن خطیبی عضو هیات مدیره هفتم و هشتم سازمان نظام مهندسی در این گردهمایی به سخنرانی پرداختند.

 

 

لینک های مرتبط:

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *